Neurobird Przetargi w Niemczech Indeks rynku Nowe przetargiNowe

Indeks rynku zamówień publicznych w Niemczech

Stan na niedziela, 01.11.2026. Otwarte przetargi publiczne w Niemczech: 10563. Opublikowane w ciągu ostatnich siedmiu dni: 2508. Z terminem w ciągu kolejnych siedmiu dni: 2450. Ogólnounijne: 6354.

Według kraju związkowego

Obszarotwartenowe w 7 dnitermin w 7 dni
Nadrenia Północna-Westfalia1850451429
Bawaria1418316281
Dolna Saksonia1086266269
Badenia-Wirtembergia809206218
Nadrenia-Palatynat711138136
Saksonia687172184
Berlin557153137
Saksonia-Anhalt550108135
Hesja536160138
Brandenburgia447129125
Hamburg3736244
Turyngia2986697
Meklemburgia-Pomorze Przednie2776764
Szlezwik-Holsztyn2476356
Kraj Saary992530
Brema603026

Według branży

Obszarotwartenowe w 7 dnitermin w 7 dni
Suche zabudowy i wykończenia wnętrz939226238
Budownictwo kubaturowe746185156
Roboty drogowe i inżynieryjne739204198
Usługi projektowe i inżynierskie637139160
Malowanie i lakierowanie584147147
Dekarstwo i ciesielstwo536130120
Konstrukcje stalowe i ślusarstwo531136131
Elektrotechnika510117129
Zieleń i architektura krajobrazu424119123
Instalacje sanitarne, grzewcze i klimatyzacja3578878
IT i oprogramowanie31911589
Sprzątanie budynków3178080
Transport i logistyka1944942
Usługi ochrony1102626
Opieka i usługi socjalne972622
Catering i wyżywienie451412

CSV (CC BY 4.0) · Vergabe-Index (Deutsch)